TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

W kategorii: | Listopad 25, 2019 | 4:31

“SPISKI ŻYDOWSKIE”.

TELAWIW OnLine: Podobno 300-milionowy świat arabski – przynajmniej wg wybitnego francusko-żydowskiego historyka judaizmu i ludobójstwa Léona Poliakova – zaraził się bakcylem antysemityzmu z karygodnym opóźnieniem, gdyż dopiero w XIX- wiecznej epoce podbojów kolonialnych, od niosących ogarek postępu cywilizacyjnego Europejczyków.

I tak przykładowo, w największym państwie arabskim, Egipcie (100 mln)  – ostatnio jakiś eks-generał Fuad Fajud obwieścił, że założyciel skrajnego „Bractwa Muzułmańskiego” (1928) Hassan Al-Banna musiał być Żydem, gdyż rezydował w prowincji Beheira zamieszkanej licznie przez marokańskich Żydów i w dodatku z zawodu był zegarmistrzem.

To mi przypomina inną też w sumie niezgorszą wersję spiskową tejże kategorii. Otóż bandzory z nie do końca nadal wytępionej sunnickiej hordy IS w swoich pismach utrzymywali, że szyizm wymyślony został w VII wieku naszej ery przez nawróconego na islam jemeńskiego Żyda Abdullaha ibn Sabę, którego celem było skłócenie ze sobą wyznawców Allaha.

Tudzież przypominam sobie, że wg wiarygodych źródeł euroislamskich żydowscy bogobójcy wymyślili w średniowieczu dżumę w Europie i potem ciurkiem: niewolnictwo, kolonializm, rewolucję francuską i październikową, obie światowki i wreszcie „arabską wiosnę” – za wszystkim stał globalny spisek żydowski, tak jak teraz Soros za kryzysem migranckim. 🙂

© 2019 Eli Barbur. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

 Reklama

Reklama

Treści chronione