TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

W kategorii: , | Kwiecień 8, 2014 | 10:11

TELAWIW OnLine: SERWIS Update 08.04.2014

TELAWIW OnLine: W Wiedniu ruszyła III runda rozmówek o atomie między P5+1 i reżimem irańskich mułłów, który nadal ckliwie się uśmiecha.

TELAWIW OnLine: Wczorajszy cyberatak propalestyńskich anonymousków na IL odbity lekko jak piłeczka pingpongowa – od szczelnej tarczy antyhakerskiej:).

TELAWIW OnLine: Prezydent Peres w Pekinie, a minister ds. strategicznych J. Steinitz w Londynie – obaj rozmawiają o eliminacji irańskiego atomu.

TELAWIW OnLine: Znów awantury z oszołomami IL w osiedlu Itzhar-Judea/Samaria- w nocy wyburzono tam 3 postawione na dziko zabudowanka…6 żandarmów odniosło obrażenia…

TELAWIW OnLine: Pierwszy raz media HUN przekażą na żywo tegoroczne obchody Dnia Holokaustu (z kibucu Jad Mordechaj) – głównym akcentem 70-lecie wywózki 450.000 Żydów węgierskich do gazu przy aktywnym udziale Madziarów.

TELAWIW OnLine: Na Moście Allenby (przejście graniczne z Jordania) dorwali Hindusa, który zachowywał się dziwnie…- bo próbował przemycić w gaciach kilkaset brylancików…

TELAWIW OnLine: Senat Kongresu USA zagłosował przeciw przyjęciu nowego ambasadora Iranu H. Abutlebi, który zamieszany był w aferę z amerykańskimi zakładnikami 1979/81.

TELAWIW OnLine: USA ostrzegły swoich obywateli, aby w żadnym wypadku nie korzystali z lotniska międzynar. w Bagdadzie – wzrost aktywności ISIS!

TELAWIW OnLine: Turecki Erdogan chce anulować decyzję sądową…anulującą zarządzoną przez niego w zeszłym miesiącu blokadę Twittera.

TELAWIW OnLine: Niemcy wzięli i zdelegalizowali „Ligę Sierot Libańskich”…, która w parę lat zebrała 3,3 mln euro na terrorystyczny Hezbollah.

TELAWIW OnLine: Iran i Pakistan odbywają w tych dniach razem pierwsze tego rodzaju manewry morskie w cieśninie Ormuz; wspólnym wrogiem Taliban…

TELAWIW OnLine: W Egipcie skazano 4 gejów na kary 3-8 lat więzienia, czyli pod tym względem zero zmian od czasów Mubaraka i Mursiego.

TELAWIW OnLine. Mlada Fronta Dnes: Palestyński amb. w Pradze Dżamal al-Dżamal zginął w styczniu od wybuchu semtexu z lat 70. ukrytego w książce…

TELAWIW OnLine: Na południu Oceanu Indyjskiego nie odebrano żadnych nowych impulsów mogących pochodzić z czarnych skrzynek Boeinga 777.

TELAWIW OnLine: „Carmina Burana” Carla Orffa, hit operowy w III Rzeszy – popularny dziennik Israel Hajom zapytuje retorycznie: czemu wystawiana jest też często w IL (i wykorzystywana w reklamach), choć jednocześnie nadal bojkotowany jest Wagner. No, cóż – Wagner był wojującym żydożercą inaczej niż Orff, który się nie udzielał…i miał problematyczną babcię lub dziadka…Reklama

Reklama

Treści chronione