TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

W kategorii: | maj 28, 2016 | 8:21

TEORYJKI Z HITLEREM.

TELAWIW OnLine: Władze niemieckie wpadły w prawdziwy popłoch, grożąc sankcjami sądowymi jakimś popaprańcom w Lipsku chcącym opublikować pełny tekst „Mein kampf” bez historycznych przypisów i objaśnień. Droga ku temu przetarta została jednak najwyraźniej niedawną edycją tego hitlerowskiego „manifestu” w tzw. opracowaniu naukowym.

@

Wg mnie żądza mordu musi niezwykle głęboko tkwić w “narodzie filozofów i poetów”, jeśli byle gnojek w 12 lat zrobił z nich najgorszą hołotę świata. Szkopów po II wojnie należało rozproszyć po świecie i wynarodowić, a ziemie niemieckie podzielić między sąsiadami. Tak się nie stało, bo Zachód chciał się nimi odgrodzić od Stalina. Do hitleryzmu dorabiane są co i raz kabotyńskie ideologie, np. najnowsza autorstwa Timothy Snydera – znanego historyka z USA. Wg niego Hitler był darwinowskim nihilistą chcącym, żeby Niemcy wygrali walkę o ograniczone zasoby naturalne na świecie. Żydzi byli przeszkoda, gdyż wymyślili chrześcijaństwo, kapitalizm i komunizm. Jako akcent rozrywkowy dodam, że tenże profesor Snyder dostał od Komorowskiego Krzyż Oficerski, który doręczył mu w Waszyngtonie Mr Schetyna.

WERSJA WIDEO:  https://youtu.be/-h_IQwu7yzY

@

TELAWIW OnLine: Wszyscy Niemcy wiedzieli wszystko i bardzo dokładnie o zbrodniach Holokaustu. Niemry biegały w pożydowskich futrach, a lalki dla dzieci miały włosy z ogolonych przed gazowaniem małych dziewczynek żydowskich. Listy od zbirów z Einsatzgruppen z dokładnymi opisami ludobójstwa na Żydach docierały na zaplecze. Taka jest cała prawda o kulturalnym narodzie niemieckim.

Za kajzera Wilhelma II – pierwszym obozem zagłady na świecie stała się niemiecka „Rekinia Wyspa” w Namibii. Zamordowali tam 80 tysięcy Afrykanów i zaczęli „badania nad wyższością rasy nordyckiej”, kontynuowane potem radośnie za adolfa – w pięknym Strasburgu. W 2013 w tymże Strasburgu odnaleziono szczątki 86 Żydów w formalinie – zamordowanych w 1943 w ramach „badań nad eugeniką martwego narodu”…

 

 

 Reklama

Reklama

Treści chronione