TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

W kategorii: | grudzień 21, 2017 | 9:43

TELAWIW OnLine: Moje przepowiednie w odniesieniu do Polski, Czech i Węgier (czyt. poniżej) okazały się trafione – cała trójka wstrzymała się od głosu; podobnie Rumunia i Łotwa, czego nie przewidziałem – YEAH! Meksyk tez wstrzymał się od głosu – YEAH; Austria głosowała z Arabami – hak im smak, naziolom :)…Kraje tzw. starej Europy głosowały przeciwko USA i Izraelowi razem z III Światem, Rosją, Chinami, Japonią i Indiami (w przypadku Delhi się pomyliłem, szkoda…). Reasumując: antyamerykańska i antyizraelska rezolucja – nie mająca mocy wiążącej, acz wkurzająca głównie ze względu na degenerę zachodniej Europy – przyjęta większością 128-9 (35 państw w sumie wstrzymało się od głosu).

@

TELAWIW OnLine: ŁBA to bym sobie za to uciąć nie dał, ale są jakieś sygnały, że Polska, Czechy i Węgry NIE zagłosują wieczorem w UNSC za podważaniem praw Izraela do Jerozolimy, wyłamując się tym samym z grona zachodnich partnerów z UE wspierających karykaturalne roszczenia palestyńskie i reprezentujących linię skrajnie antyizraelską i antyamerykańską.

Wiadomo z góry, że wynik głosowania będzie negatywny dla Ameryki i Izraela, gdyż przesądzi o tym „automatyczna większość” składająca się z zacofanych, niedemokratycznych reżimów III Świata (w tym 50 paru islamskich) oraz obu wyjątkowo wręcz zaawansowanych cywilizacyjnie 🙂 supermocarstw: Rosji i Chin.

W tych warunkach sukcesem byłoby choćby nawet bierne poparcie stanowiska USA i IL przez ok. 40 krajów (oby jak najwięcej europejskich – osobliwie kręci mnie stanowisko Austrii…). Zdaje się, że można też liczyć na Kanadę, Australię i Meksyk – osobiście stawiam również na…Indie.Reklama

Reklama

Treści chronione